RF ALICI VERICI MODUL 433-868-915Mhz

volkancc

Üye
433-868-915 Mhz Alici Verici Modul
Bu modül kablosuz data iletişimine basit ve ucuz çözüm sunar.
Kablolu bağlantıyı RF kablosuz half-duplex ile değiştirmek için ideal bir alıcı-verici modül.
Veri iletim hızı 1200,2400,4800,9600 ve 19200 baud arasından seçilebilir.
Modül alıcı ve verici birimlerinin senkronizasyon protokollerini yönetir
RF kullanımında kullanıcı uzmanlığı gerektirmez
Modül Üzerinde bulunan Entegre mikroişlemci üzerinden
TTL logic veya RS-232 bağlantısı yapilır

Yüksek hızlı rf habeleşme ve yüksek duyarlılıklı gömülü mikro rf alıcı ile verici
40 ayrı frekans kanalında haberleşme yapmak mümkündür.
Geniş kullanım alanına sahiptir.
Gelişmiş Data Transferi, Kumanda Sistemleri, Telemetri, ev otomasyonu
Fabrika otomasyonu vb...
Esnek Yapısı Sayesinde Sisteminize uyarlamanız Basit ve zahmetsizdir
UART - Rs232 Modelleri Mevcuttur
RS485-RS422-Wiegand ve ttl in/Out Modeller yakında.

Projeleriniz için Bizimle temasa geçiniz tarafınıza özel Yazılım ve Donanım ilaveleri yapilir...

her şey güzel yazılmış fakat haberleşme mesafesi nedir ??? seriel olduğuna göre 15m yi geçmez herhalde bilgi verirseniz birde fiyatı nedir?

her şey güzel yazılmış fakat haberleşme mesafesi nedir ??? seriel olduğuna göre 15m yi geçmez herhalde bilgi verirseniz birde fiyatı nedir?

bende aynı duşuncedeyım 15-20 metreyse işe yaramaz bana 15 km mesafede iletışım kurabılecek transreceiver lazım varsa boyle bışey hemen alayım 100 adet

S.A.
Sn. arkadaşlar ben bunlardan kullandım. Yaşar Bey bu malzemelerden bana gönderdi. Bir projede plc haberleşmesinde kullandım. İyi bir antenle 250 mt deki istasyon ile haberleştim. Değişik mesafelerde bunun gibi toplam 3 istasyon vardı uzak olanı 250 mt civarındaydı. Sorunsuz çalışıyor 1master 3 ad. slave plc çalıştı. Kolay gelsin.

kardeş bende böyle bir cihaz var sana 100 tane verebilirim.

- - - Updated - - -

bende aynı duşuncedeyım 15-20 metreyse işe yaramaz bana 15 km mesafede iletışım kurabılecek transreceiver lazım varsa boyle bışey hemen alayım 100 adet

kardeş bende böyle bir cihaz var sana 100 tane verebilirim.

merhaba markası modelı nedır 15 km açık alanda test edılmışmı veya test edebılırmıyız malıyetı nedır frakans aralığı bunlar hakkında bılgı verırsen sevınırım 100 adet enaz alabılırım koşulları uygunsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…