RFID Etiket'i Pic ile Okuma

Merhaba arkadaşlar.
Bir proje üzerinde çalışıyorum. Ancak tam olarak netleştiremedim.
Sistem, cam bardaklar üzerine yapıştırılacak RFID Etiketleri okuyacak ve id lerini ilgili kontrol birimine gönderecek ve işlemler yapılacak. Bu durumda hazır ve bir elektronik devre ile entegre çalışabilen, bir pic ile iletişime geçebilecek pozisyonda olabilecek, boyutları olabildiğince küçük mesafe konusu oldukça kısa olacak, 10 cm lik bir çekim alanı yeterli olacaktır benim için. Bu özelliklere sahip bir ürün tavsiyesi arıyorum ve bu ürünle komplike çalışabilecek pic modeli. Yardımcı olursanız sevinirim...

Ustam cam bardaklara yapıştırılacak rfid etiketleri nasıl bişiy bunların resim yada daha detaylı açıklamalarını gönderme imkanınız var mı ?

Örneğin aşağıdaki etiket

93x23 boyutlarında
Impinj Monza3 model
96 bit EPC
Yüksek performaslı ve birçok sektör için uygun, kağıt-plastik-karton-ahşap-cam gibi yüzeylerde kullanım için uygun bir etikettir. Her marka RFID printer ile direkt olarak programlanabilir, üzerine baskı yapılabilir.

Gibi bir ürün açıklaması var. Bu etiketler halihazırda birçok sektörde kullanılmakta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…