RG3 12C ENTES RÖLE KAYDETME

elektro 01

Üye
Basit usul merkezi kompanzasyon yapmaktayım müşterilerimize ekonomik açıdan hepsinde entes röle kullanmaktayım
memnunumda
ancak formumuzda gözlemledigim kadar tam olarak rölenin neler yapabildigin farkında degilim galiba
sizlere sormak istedigim geriye yönelik bilgi saklama nedir
rst fazlarının ayrı ayrı tüketim kayıt alabiliyormu
endütüf yük gözüküyormu KAYITTA TUTUYORMU
hangi fazda ve nezaman reaktife veya kapastife girdigi kayıt tutuyormu
bunları yapabilen bir cihaz kullanıyorumda ben farkında degilmiyim ARKADAŞLAR.
BU röleyi KULLANAN arkadaşlarım cevap yazarsa sevinirim birde entesten yardımcı olabilecek bir tlf ve isim alabilirsem
ilgili bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Entes'ten Yıldırım Çelik beyle ( 02324691199 ) görüşebilirsiniz.

Menüye girmeden(Set tuşuna 3sn basmadan) kayıtlı bilgileri görmeniz mümkündür.
Entes RG312CS kullanım kılavuzu röleyle ilgili tüm bilgiler mevcut;

http://www.entes.com.tr/dosyalar/rg3_12cs_tr_buyuk.pdf

menüye girmeden aşağı yukarı tuşları ile voltajları reaktif değerleri kapasitif değerleri görebilirsiniz entesin teknik desteği gerçektende mükemmel enteste şükrü bey var elektrik müh. gerçekten arkadaşlar çok yardımcı oluyor 05438852228 afyondan elektrik tek.kubilay verdi dersiniz çok yardımcı olur iyi bir abimizdir

evet var diğer arkadaşlarımızın belirttiği gibi entes yetkililerinden bilgi alabilirsiniz elbetteki ancak daha doğru bir yöntem öneririm çünki ben öyle yaptım. satın aldığınız entes role ile birlikte bir adet te cd veriliyor. bu cd yi mutlaka anlayıncaya kadar defalarca okuyun ve okuduğunuz şeyleri gerekirse çıktı olarak yanınızda döküman olarak bulundurun. problemlerinizi genelde etüt ederek dökümandaki bilgiler doğrultusunda hemde rolenin başında çözmeye çalışın inanın ki en az entes yetkilileri kadar öğreneceksiniz bu roleyi. kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim

...
rst fazlarının ayrı ayrı tüketim kayıt alabiliyormu
endütüf yük gözüküyormu KAYITTA TUTUYORMU
hangi fazda ve nezaman reaktife veya kapastife girdigi kayıt tutuyormu
...

Tüketilen enerjileri (fazlara ayrı ayrı) anlık olarak veya röle üzerinden son sıfırlamaya kadar olan toplam güçleri (W, VAr, VA) görebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…