RG3-12CS - RS-USB2 Converter

tafix

Üye
Arkadaşlar Sistemimde RG3-12CS Röle var.Kendime Entes'ten RS-USB2 converter Ve 1 de MPR-SW1 Haberleşme Yazılımı Aldım converteri Pc Ye Tanıttım Gerekli Bağlantılarıda Yaptım Ama Bir Türlü Röleden PC ye Bilgi Aktaramadım Bu Konuda Tecribesi Olan Arkadaş Varsa Bana Yardımcı Olabilirmi Şimdiden Teşekküerler..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
mrb tafix iyi çalışmalar hocam benimde bitirme projesi sayaçtan aldıgım bilgiyi picde kontrolu saglamak ancak senınde takıldıgın noktadayım sayaçla bilgisayar arasında baglantı kurulamıyo eger bu problemi aşabildi isen nasıl aştın elınde kaynak ve döküman varsa her türlü yardımın cok makbule geçer şimdiden teşşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

[email protected] buradan haberleşebiliriz

sayın arkadaş
ben kael'inkini kullandım çok da basit oldu.
rölede 4 adet uç olması lazım
bunlardan A ve B uçlarını kullan sadece diğerlerini boş bırak.
röleyi pc'ye bağladıktan sonra proğramı çalıştır.diğer türlü bağlantıyı yapmadan proğramı çalıştırma.
USB bağlantısınıda nereye yaptığını tanımlaman gerekebilir.Kael'de o şekilde çünkü
saygılarımla kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
129,311
Kullanıcılar
451,754
Son üye
vedatsever5454

Yeni konular

Geri