Rgkr L1 -570 L2 100 L3 100 gosteriyo cekili kont yok neden l1 -570de anlamadım

Sistemde o esnada r fazina bagli ups varmıs geri basmıs devre disi birakinca anladim zaten degerlerde iyi hersey yolunda

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ben ögrenmek amaclı soruyorum sordukca daha iyi olmaya basladim artık roleden her ayarı yapabiliyorum sizlerde saolun hetsey icin tskler bir sıkıntı anında danısabilecegim kisilerin olması guven veriyor artık...

Soru soran üyeler önerilen metodlardan, çözüm alternatiflerinden hangisini uyguladığını ve nasıl bir netice aldığını belirtirse diğer üyelere o derece yardımcı olurlar aynı zamanda destek olmaya çalışanları da memnun ederler.

Kusura bakmayn uzun sure bakamadm sayfaya sorun hala aynı hersey kapasitifde / 17 lerde diye fazlada ilgilenmedim artarsa bir şönt reaktör yada balast baglasak duzelir sanrm herkese kolay gelsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…