Süper Kondansatör Arıyorum

polermo

Üye
araç elektroniğinde kullanılan kapasitör arızalı çıktı elimde kaldı için söktüğümde seri bağlı 6 adet SÜPER KONDANSATÖR olarak tabi edilen kondansatör cıktı hepsi arızalı üzerinde yazan değer 2.7v 60F bu tip kondansatör bırakın gören duyan yok yardımlarınıza ihtiyacım var.2.7 v sabit 60F katları olabilir 120 f olabilir mesela bu ürün eski cihazlardan cıkarmı nerden bulunur.veya elinde olan varsa bana msj atarsa iletişime geceri.ilgi gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkürler diliyorum.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Fotoğraf eklermisiniz?

eski cihazlarda olacaklarını sanmıyorum çok büyük bir değerden söz ediyorsunuz şu ana kadar gördüğüm en büyük değer 5,5v 1F

BAHSETTİĞİNİZ KONDANSATÖR 2.7V 0.60F OLABİLİRMİ?

işin zor ben 1f5.5v kondansatörü bulamamıştım az önce maxwell in 2600f2,5v luk kondansatörün videosunu izledim kaynak makinesi gibi

sahibindende 30F satan arkadaş var. 500TL

İlan no: #49174984

500 tl mi usta ben durumu yukarda yazdım elimde arızalı bi cihaz var diye kondansatör arıyorum kapasitör degil ki? böle bi yardımcı olma şekli varmı kapasitör arasam zaten esnafım müzik sistemleri montajsısıyım okadar kafam basıyor siz olsanız 500tl verip 30farad kasitör mü alırsınız yoksa elinizde arızalı 10 farad kapasitörü cok uygun 100tl gibi bi rakama 20 farad yapar kulanırmısınız?

arkadaşlar bu yeni teknoloji bi kondansatör tr de fazla yaygın degil ama cin de cok meşhur.süper kondansatöryor diye geciyor nano teknoloji diyorlar.öle 0.60 degil o rakam en minimum u 120 150 300 hatta 400 bile var ebat nekadar baş parmak kadar.valla bu forma üye oldum yardımcı olan belki olur diye cogu elektronikçinin de tepkisi sizle aynı oldu adam lar hönk diye kalıyor yani 60 farad olmaz diyorlar.benden tavsiye araştırın derim.ben bir kaç yerle görüştüm inşallah cvp alıcam bugün yarın.bu iş cin kadar gitti yani orda rakam cok makul ama kargo astarı yüzünü geçiyor.herkeze ii forumlar.

ben bulmuştum ama ondan önce yerine pil takıp çalıştırmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…