Sıfır Garantisiz PSU Saniyelik Çalışma Sorunu

Tamam hocam ben resim ekleyeyim siz beni yonlendirirsiniz kondansatorlerde sisme falan yok sifir gibi duruyor hafif bir yanik kokusu var ama ne bir kararti nede bir catlamis patlamis parca görünmüyor...

Aynen öyle hocam millet iyice sahtekarliga yöneldi artik kimseye güven kalmadi kapali kutu diyince inandim güvendim aldim iste ne diyelim allah görüyor kimsenin hakki kimsede kalmaz...
Haklısın kardeşim. Allah böylelerini ıslah etsin akıl fikir versin.

Resimlerden entegre üzerindeki kodlar okunmuyor. Devre üzerindeki U notasyonlu (u1,u2 gibi) elemanların isimlerini yazarsan hangisi smps entegresi daha kolay tespit ederiz

U1=8+8 16 bacakli=CM6800UBX
U7=4+4 8 bacakli=WT751002 S
U8=4+4 8 bacakli=SDP358-52IC1A
U9=4+4 8 bacakli=BH0270A

adam garantısı yok demış daha ne beklıyorsunuz kutudan çıkana razı olmanız lazım ha bir hafta garantı verseydı yıne guvenılırdı demekkı satıcı adam arızalı çıkma olasılığı çok yuksek malzeme bence o malzemeyı kullanma olmuş bıkere aldanmışsın sonuçta insanız yanılabılıyoruz geçmış olsun

Kodları google a yazdım anladığım kadarıyla u9 smps entegresi. İlk defa duyduğum entegreler u9 hariç hiçbirinde ingilizce kaynak yok hep kaynaklar çince.

Evet hocam bende baktim anlamadim neyse basinizi agrittim özellikle T-Tech Hocam ilginizden dolayi cok tesekkur ederim atiyorum cope degmez yenisini alirim artik

Rica ederim. En doğrusu yenisini edinmek galiba.

Allah razi olsun sizden ilginiz yeter insanlar hep hataya dusebilir önemli olan baska arkadaslarin bu duruma dusmemesini saglamak...

GARANTISIZ URUN SIFIR KAPALI KUTU DAHI OLSA ALMAYINNNNNNNNN....

Iyi aksamlar hocam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…