Sıva Altında Kalan Kasalar

kurdishp

Üye
Merhaba abilerim arkadaşlarım. bizim için çok büyük dert olan sivacilarin dikkatsizligi sonucu kaybolan kasaları nasıl bulabiliriz? Inanin sirf bunlar yuzunden işimden soğuyorum. işin yok saatlerce kasaları çekiçle veya suyla arayasin. Çoğunu buluyoruz ama bazilari var ki kalin siva yüzünden tespit edemiyorsun. Bunun için Türk telekom da çalışan bir arkadaşın bili bili cihazini aldım ve oda icerisindeki buata bağladım duvarda aradim ama kablolara baglayinca bili bili nin sinyali düşüyor. Bunun için bir fikri veya bildigi daha gelişmiş bir kablo dedektörü nerden bulurum?

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
alt kısımda benzer konular var orada anlatılmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…