s5 de online sorunu

husel

Üye
pc ile plc online edemedim. timeout plc hata mesjı veriyor. v7.22 hata kodu 0364 yanılmıyorsam. S5 for windows da hata veriyor. usb li kablo kullanıyorum kablo ile gelen cd den kabloyu tanıttım ve port seçimlerinide yaptım. acaba başka püf noktası varmı? sistemin xp olması sorun oluşturur mu? bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim. herkesese kolay gelsin.....

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
servis pack 3 yüklü ise ondan problem çıkabilir kardeş servis pack 2 olacak ve xp olacak yi günler

Sayın husel,
Kendi imalatımız olan kablolar XP SP aramamaktadır, hepsinde çalışmaktadır. Hangi marka ve model usb kablo kullanıyorsunuz,belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Sayın husel,
Kendi imalatımız olan kablolar XP SP aramamaktadır, hepsinde çalışmaktadır. Hangi marka ve model usb kablo kullanıyorsunuz,belirtirseniz yardımcı olabilirim.
kendi imalatınız olan kablodan temin edebilirmiyiz.

Forum istatistikleri

Konular
129,242
Kullanıcılar
451,628
Son üye
keremkirantepe

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri