S7-226 ile haberlesecek dokunmatik ekran

ben hitech kullanıyorum onda da türkçe kullanım klavuzu var ve program yapmak çok kolay.Piyasadaki bazı panellerde hitech in programını kopya edip kullanıyorlar.
100 den fazla ayrı protokol destekliyor ve arapçadan tutta krill alfabesine kadar bir çok dil desteğide var.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
3"-10,4 " arasında, dokunmatik olanlar 4.7" ten başlıyor mono olanlar 444 usd den başlıyor, bunlar liste fiyatları.

o rakamın altında 5.7" renkli dokunmatik ekran bulabilirsiniz.

Selam,

Fatek_Expert ve Sick_Turkiye arkadaşlar firma kısmına firma bilgilerinizi, ürünlerinizi ve daha iyisi örnek bir malzemenin net fiyatını yazarsanız hem sizin hem bizim açımızdan faydalı olur. Mesela bu mesajda soruluyor ben de merak ediyorum, örneğin 410+kdv nin altında 5.7" Renkli dokunmatik ekran var demişsiniz. Bu malzemeyi baz alarak firma kısmına detaylı bilgi yazar mısınız.

Analyzer

ozur dilerim gec gormusum...

Selam,

Hala cevap bekliyorum.

Analyzer

o fiyatta ürün var ama direk firma ismini yazamam firma prensibi gereği ama nerden alacağınız konusunda yardımcı olabilirim.

bende tp 177b var wincc de bişiler yaptım plc programıda yazdım ama malesef bişi elde edemedim
sanırım plc programında eksiklik var. kısaca anlatabilirmisiniz bi operatör paneli ile plc nasıl anlaşır ?

Arkadaşlar ESA hmı fiyat olarak hem uygun hemde birçok enstrumanı desteklemekte ve kullanımı kolay tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…