Samsung PLC?

husso35

Üye
Arkadaşlar makinalarımızın birinde Samsung Brain PLC var(makina 15 senelik),ben biraz araştırdım ama bununla ilgili bilgi bulamadım,Türkiye'de bu cihaz satılmazmı?Modüllerin yedeği nereden bulunur,yazılım programı nasıl temin edilir?Gören duyan bilen varmı? :)

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bu gibi durumlarda makina kritik ise en güzeli revizyon dur türkiyede parça problemi olmayanvede teknik destek saglayabilecek bir markaya geçmek biz genelde terçihimizi siemens ten yana kullanıyoruz.

Makina gerçekten kritik,üretim hattının hammadde beslemesini yapıyor,öyle görünüyor ki mevcut otomasyon sisteminin üzerinde tekrar bir çalışma yapıp,yeni PLC ve yeni yazılım yapmamız gerekiyor...teşekkürler.

Makina gerçekten kritik,üretim hattının hammadde beslemesini yapıyor,öyle görünüyor ki mevcut otomasyon sisteminin üzerinde tekrar bir çalışma yapıp,yeni PLC ve yeni yazılım yapmamız gerekiyor...teşekkürler.

En güzeli bu bence de. Kolayca bulunabilecek, yazılımı basit bir PLC ile revize etmen.

Forum istatistikleri

Konular
128,891
Kullanıcılar
451,035
Son üye
Ethem zengin

Yeni konular

Geri