Sargılı kaynak makinasının amperini nasıl düşürebilirim amper çok yüksek geliyor

ayrıca tüm sipirleri kes demedimkisizde anlama sorunuda var galiba ben tek tek dedimayrıca o uzay lafı neden kullunmaya ihtiyaç duydunuzki boş konuşup milletin zamanını almayalım.verdfiğin örnekte amerikayı keşif azıcık sandalyeye otur aklın başına gelsin

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

..........

Trafo tel çapındaki bobin telinden 200-350 W. bir şok bobini sarılıp kaynak trafosuna seri bağlanacak.Uygun güçte bir dimmer yapılarak şok bobinine paralel bağlanacak.Dimmerin ayarı amper ayarı olup istenen ayar yapılacak.Bu uygulama yapıldı 1 mm. saç eritilmeden kaynak yapıldı.Kolay gelsin.

Merhaba bende bakir sargı kaynak makinesi var elektrik bilgim cok az var. Amperi dusurmek istiyorum anlatmışsiniz ama sipir nedir bilemedim yardimci olur musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…