sayaç mı arızalı

sen 1000 wlık alıcı ıle hesapla 1dk da kaç defa yanıp sonuyor bn hesaplarım tabıkı bide sayaç sabitesi lzım

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
tmm bn o degerleri vereyim sana bide sayaç sabitesi lazım demişsin onu anlayamadım

EVT BAKTIM 1000İMPKW YAZIYO ölçüm yaptım şimdi 1 dk 12 kez yandı ışık

babayorgun 1000Wlık yük evdeki 1000 W a yakın herhangi bir yük mü olacak birde elektronik sayaç formulündeki değerleri biraz daha net açıklarmısın sabitleri anladım da parantez içindeki yazdıklarının neye takabül ediyor, elektrik sayaç sıkıntım yok ama hesaplanışını merak ettim teşekkürler

babayorgun formulünü çözdüm ama tersten gitmek zorunda kaldım yanlış anlamada 20-18/18 demişsin bakıyorum bakıyorum 0,1111 sonucuna nasıl ulaşmış diye nihayetinde mühendis adamlarız parantez önceliği filan önemli bunlar neyse genede saol vessalam

babayorgun yardımcı olurmusun yada başka yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar

ancak içeride kacak olmadığını ve dışardan gelen hattı sayaca verip sayacın çıkışını yapmadan dönmeye başladığını söyledi

Sayacı dışarda girişini bağlayıp çıkışını boş bıraktığınızı ve sayacın döndüğünü gördüğünüzü söylüyorsunuz en mantıklı cevap sayaç arızalı.

bn şu formulü ögrenmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

dostum senın saydıgın yanlış bir kere yansın tekrar yanmasını sanıye tut 3,6 saniye aralığı olması lazım

hesaba gelınce
3600X1000 (formül)
T1=---------- =3,6 sn
1000x1000(alıcı*ımpsuls)
(T1) (T2)
3,6 - 5 (SANIYE) bir kere yanması
%H.O -------------- .100 =-28 şuan az yakıyor
5
(T2)

- - - Updated - - -

burda yoktuum ondan cevap veremedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…