Schneider quantum plc egitimi

Merhabalar.Schneider quantum eğitimine ihtiyacim var.bildiğiniz bir eğitim kurumu varmi.turkiye'nin neresinde olursa olsun farketmez.ilgi gösteren herkese teşekkürler.

Sent from my Discovery using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Bu eğitimi bildiğim kadarıyla schneider'ın kendisi veriyor.

Schneider ile irtibata geçtim fakat çok fazla bu eğitimi vermediklerini ayrıca planlamalarinda olmadigini soylediler

Sent from my Discovery using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Ankara da Sistek Elektrik te çalışan Levent Bey vardı (hala orada mı bilmiyorm, belki de ayrılmıştır). İrtibat bilgilerini bilmiyorum ama firmanın irtibat telefonunu internetten buluğ sorabilirsiniz. Hidroelektrik santralların otomasyonun yazılımını quantum (hot standby lı) PLC lerde yazıyor ve devreye alıyordu. Oldukça deneyimli birisidir. Belki bu konuda size yardımcı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…