Servo & Step Motor Dökümanları ve Sorular

ARKADAŞLAR 1FT6062 SERİLİ SİEMENS SERVO MOTOR LAZIM.NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM.YARDIM EDEBİLİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.

Notlarda konu anlatımı özet niteliğinde kaldığı içi ancak genel fikir veric nitelikte. Servo motor değerleri ile ilgili bir araştırma yapmak istiyorum.. Kontrolu başka bir programla ele geçirmek gibi bir fikrim var. elinde servo sürücüler ile ilgili belge olanlar paylaşırlarsa sevinirim...

arkadaşlar elimde ındiramat sürücüler var.

siemens 850 me kontrol panelinde iken ısınma hatası veriyor.

sizce nedendir ?

bana yardımcı olursanı sevinirim.

ayrıca eğer plc den servo sürmek istiyorsanzı sürücünün 0 . 10 analoğundan yapabilirsiniz bunu.

bunun içinde analog modül lazım.

zaten servoyu sürücüsü olmadan tam süremezsiniz.

başarılar cewabınızı bekliyorum

degerli arkadasim once verdiginiz bilgilerden dolayi size tesekkur ediyorum benim basit bir sorum olacak yanitlarsaniz sevinirim.
Kontaktorlerin yada yardimci rolelerin uzerinde rakamlar oluyor bunlar ne anlama geliyor
ornegin 1-11 6-32 vs
11 pinli role uzerinde yazan bierden onbire kadar olan rakamlarin pin rakamlari oldugunu anliyorum ancak bu rakamlarin karsisinda yazan 22 gibi 34 gibi rakamlarin ne oldugunu cozemiyorum lutfen yardim ederseniz sevinirim ayni sey kontaktorlerdede var saygilarimla

arkadaşlar merhaba, micromaster mm440 sürücü ile çalışıyoruz. sürücü bi kaç noktadan start-stop sinyali geliyor. bi arıza var tebit edemiyorum. tüm noktalardan start alıyor ama stop almıyor. Sürücü üzerindeki keyboard la stop edebiliyorum. Bi fikri olan var mı acaba? Teşekkürler.

Arkadaşlar bana acil step servo motorlar hakkında bilgi lazım fakat bulamıyorum aradım gibi detaylı laızm ödev sunucam hocaya yardımcı olurmusunuz

Selamlar arkadaşlar bu linkte sorun var sanırım ban acil step servo motorlar hakkında tezim var en az 15 sayfa fln bununla ilgili cok acil bilgi lazım ama sitelerde bulamadım yardımcı olurmusunuz)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…