Siemens interface ve pg/pc arasında sorun

sina-n

Üye
arkadaşlar siemens menager v5.4 sp3 kullanıyorum ve vista kullanıyıyorum dün bir program yazmıştım ve bunu denemelr yapıyordum ama bugun o program dosyalarını s7proj dosyasından cıkarttım ve masa ustunde bır dosya olusturarak ona kaydettım ve sorunlarımda o zaman basladı menager ı yenıden baslattıgım ve ve dosya olarak yenı hazırladıgım dosyayı gosterdım ve ılk deneme yapacagım sırada bana sole bır uyarı verfdı ;

pg/pc,plc ve arayuz arasında bir problem oldugundan bahsettı yolu ellı defa yenıden gırımım belkı yalnıs bısı tanıttım dıye kuskuyla fakat bır turlu bu sorunun ıstunden gelemıyorum

yardımlarınızı beklıyorum :::::

arkadaslar mesajı yazdıktan sonra dosyaları eskı yerıne aldım ve sorun cıkarmadan calısıyor

pekı bır sorum daha okacak ben bu dosyaları bır sekılde bır yere tasımama ıcap ederse ne yapmalıyım bunun bır yolu fean mı var ????

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
valla sinan bey be sürekli tasıma yaptım hic böyle birsey yasamadım
birde tasımada kopyanamayan yada görünmiyen eksik bir dosya olabilirmi birde linux ortamda gözükmüyen lisans dosyaları bile görülüp tasınabiliyor

hasan arkadasım bunun bu sekılde olması gerektıgını bılıyorumama benım karıstırdıım bı nokta var heralde size bır soru daha yonelmek ıstıyorum bana su sekılde bır uyarı gelıo sureklı bunu nasıl cozebılırım ;

the pg/pc interface has not been assigned any interface parameter ??????????????????????

bundan ben şunu anluyorum ; manegar ve kurmuş olduğum program arasında hiç bir uyum söz konusu değil , acaba anladığım doğru mu ( ing biraz zayıf atmasyon bişiler bulmaya çalışıom ) ve eğer doğru değil ise nasıl çözebilirim cvp merakla bekliyor olacam
kolay gelsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…