Siemens plc liste fiyatları üzerinden % kaç iskonta yapıyor

smyomekatronik

Guest
Esselâmû aleyküm

Siemens plc liste fiyatları üzerinden % kaç iskonta yapıldığını bilen varmı,iskontayı kimlere yapıyorlar bizim gibi amatörlere iskonta yapalarmı.

Hangi bayii % kaç iskonta yapıyor, peşin ödeme, vadeli ödeme durumuna göre. Ben de bu konuyu merak ediyorum. Bilen arkadaşlar açıklama yaparlarsa sevinirim.

liste fiyatları üzerinden %55 e varan iskonto yapıyorlar. iskonto oranı çalıştığınız firmanın tedarikçi firmadan ne kadar ürün aldığına ve firmanızın satınalma bölümündeki çalışanlara göre değişir. bireysel müşterilere iskonto yapacaklarını sanmıyorum...

Alacağını PLC nedir?

S7-200 iskontosu peşin ödemede %43

Ayrıca liste fiyatlarınıda yazayım

S7-200 CPU 222 (8dı-6do)209 €

cpu224 309 €

cpu 226 556 €
S7-300 iskontosu % 33

Sayın elektrikspot % 75 iskonto yapıyorsanız elinizde ne var ne yok alayım

bence degerli arkadasim eger bunu ogrenmek amaciyla kullanacaksaniz size tavsiyem siemensin egitim modulunu almaniz fiyati daha uygun geliyor

arkadaşlar benim 1 adet sıemens cpu 224 xp plc ve bunun programlama kablosuna ihtiyacım var bunu son fiyat olarak ne kadara alabilirim

arkadaslar oncelıkle selamlar ya ben plc yeni öğreniyorum da alamadım bir türlü ucuzu yokmu bu aletin 100 tl falan öğrenmem açısından ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…