Sigortadan elektrik alamıyoruz

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
hele bi fotoğraf @arkaplan'ın denetiminden geçsin bakalım o bitti demeden bu konu bitmez
Pano benim tuhafıma gitti. Fotodan mı öyle algılıyorum neyse sanki kaçağa giren fazlar köprülenmiş çıkan fazlar köprülenmiş gibi algıladım. Sanki içeriye tek faz girilmiş gibi.

Pano benim tuhafıma gitti. Fotodan mı öyle algılıyorum neyse sanki kaçağa giren fazlar köprülenmiş çıkan fazlar köprülenmiş gibi algıladım. Sanki içeriye tek faz girilmiş gibi.

Köprü yok. O beyaz plastik içinden 3 ayrı iletken bara gidiyor.
Aşağıdaki görseldeki gibi 3 kanal var. Her kanalda ayrı bara iletken var.

Bir şey eklemek istiyorum abilerim. Tesisatı yapan usta gerçekten titizlikle çalışmış ellerine sağlık. Ayrıca kullanılan malzeme de kaliteli malzeme.

Bir şey eklemek istiyorum abilerim. Tesisatı yapan usta gerçekten titizlikle çalışmış ellerine sağlık. Ayrıca kullanılan malzeme de kaliteli malzeme.
Evet bende aynı şeyi düşündüm. Hakikaten güzel çalışmış. Malzeme güzel olunca insanın yapası geliyor.En azından bende öyle oluyor. Kalitesiz malzemeyle çalışmaktan hiç hazetmiyorum işi yapasım gelmiyor.

Sanırım diğer aydınlatma ( kakr ) , aydınlatma adını koydum
Bu kakr ın nötründen alınacak ( foto ile gösterildi .)

C tipi tekli siğortalar B tipi ile değiştirilmesi !!!

Siğortaların içinde klimaya ve motora ait varsa C tipi kalabilir .
!!

Konu sahibinin fotosu ( orj hali )

Son düzenleme:
Fakat ev tesisatlarında C tipi kullanılması önerilmemekte. Bahçede hidrofor falan varsa tamam diyeceğim de onda da artık sigorta yerine motorlar da motor koruma şalteri ile korunmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…