sitede ki bilgileri bilgisayarımıza indirmek

sina-n

Üye
benim tek isteğim şu ki site güzel fakat herzaman internete ulaşma şansımız olmuyo bazılarımızın benim isteğim tam olarak teknik karşılığını bilmediğim için maruz görün rss veya sitein komple bilgisayara indirmek olarak bildiğim şeyy bu site için geçerli mi ben bulamadım
eğr olursa gerçekten mutlu olrum ve benim gibi birçok arkadaşımıda mutlu olacağından eminim.
konu hakkında bir bilgim yok ne nasıl olur bilmiyorum fakat benim talebim şu bir program gibi güncelleme yapılabilşecek bir kütüphane gibi bişi yapılabilirse çok sevinirim...
eğer bunu okuyupta herşeyi indirmek zorunda kalacaz diye düşünen ler olabilir ama bir süre sonra bu düşüncenin yalnış olduğunu anlarlar çünki bu site öyle her telden bir site değil belli bir amacı ve konusu var onun için benim talebimde hem fikir insanların sürekli elinin altnda olmasını istediği bilgiler diye düşünüyorum ben burdan çok şey öğrendim gve site için bişiler yapmam gerktiğini düşünerek ahhh keşke bu olsadı dediğim şeyi istiyorum ve yararlı olabileceğini düşünyorum yetkililere arz edilir....
değerli cevaplarınız için teşekkur edderim

komple siteyi indiren programlar internette mevcut fakat dediğin bana mantıklı gelmedi olması bir hayli zor gibi geldi bana ama düşünce düşüncedir saygı duyuyorum

aga belki tam anlatamadım yada tam anlayamadın ben böyle bişeyi bi sitede görmüştüm ve bir arkadaşım komple siteyi indirmişti bilgisayarını götürdüğü her yerden sitede arama yapıp istediğini bulabiliyor yorumları okuyordu.Fakat onun sürekli der yandığı olay siteyi her seferinden sil baştan yeniden indirmesi oluyordu...
umarım anlatabilmişimdir...
bide mantıklı gelmeyen yanlarını da belirtirsen sevinirim

siteyi rss ile takip etmen mümkün. bunun için aşağıdaki linki bir rss programına eklemen yeterli olacaktır.

http://feeds2.feedburner.com/kontrolkalemi/GtPX

yalnız eskiden foruma yazılan her başlık rss2e de aktarılıdı. siteyi böyle takipetmek etmek kolay oluyordu. sitenin tasarımı değiştiğinden beri rss sistemi de değişti. artık sadece forum başlıklarını rss ile takip edebiliyoruz. bunun dışında başlığa yeni eklenen mesajları takip edebilmek için başlığa e-mail abonesi olmak gerekiyor. e-mail abonesi olununca başlığa yazılan her mesajda e-mail gönderiliyor.

arkadaş siteye her gün yeni konular ve yorumlar ekleniyor bunları da bu şekilde sürekli güncellemen güç olur
ben sitedeki hemen hemen bütün konuları ve yorumları gözden geçirdim ve yarayabilecek çoğu kaynakları bilgisayarıma indirdim ve halende indişrmeye devam ediyorum bilgisayarımda güzel bir arşivim oldu
sende böyle yap daha kolay olur hemde konuları ve yorumları gözden geçirmiş ve okumuş olursun

arkadaşlar siteleri kayıt eden programlar ile istediğiniz sayfaları kayıt edebilirsiniz.
yalnız dikkat etmeniz gereken web sitemizde güvenlik duvarı vardır.
programlar anlık olarak siteye bir çok kez bağlanıp koptuğu için
güvenlik duvarı bunu bir saldırı olarak algılayabilir ve web sitemize girişinizi engellenebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…