Sulama sistemi

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
yazsammı yorum acaba bence gerek yok goglede ıstemedığın kadar ıllada kendım yapacağım dersen o zaman yazayım

bu da sistemin riski olur
30 dakikalık su ve elektrik sarfiyatını kayıp olarak kabul edeceğiz artık
Hayır işi projeyi ince düşünüp tasarlamak gerek dedim, başta yapılacak masraf tasarruf olarak yansıyacak, ilave sensörlerle (nem, basınç) önceki senaryoya hazırlık yapılır.

Valla usta yapacağın çalışma akademik profesyonel birşey olmasın sırf is görülsün dersen entesin astronomik zaman saatleri var elektronik dijital timer dtr20 dtr 10 gibi istediğin dakika saati set le kuyu pompalı çalıştır ha diyet arkadaşların çözümleri de parlak ama biraz pahalli geldi bana pardon şunu da ekleyeyim cep telefonu ile oturdugun evden pompanin başına gelmeden rahat yaparsın sıfır masraf internette arastir birsuru firma var tekin 126bey de yapıyordu bu işleri bir zamanlar

merhaba şef112 ben telefonluları bıraktım yapmıyorun arkadaş kendım yapacağım deseydı önerecektım şuan benım yaptığımda biraz tuzlu zaman saatlı olan var 100 saat tek proğram elektrık kesılmesıne röle hafızalı piyasada enda olsun tense olsun bırkaç fırma yapıyor ben tek proğram çiftçinin kullanabıleceğı zaman saatı endanın zaman saatını adam sokturdu 15 tl lık tırnaklılardan taktırdı bunu anlatmam çiftçi nın kafasını karıştırıyor çok fonksıyonlu cihazlar çiftçiye tek amaçlı kolay kullanımlı cıhazlar lazım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…