TÜRKİYE'DE BİR İLK S7-200 PLC EĞİTİM CD'Sİ ÇIKTI

Tek CD fiyatımıdır 60 Lira ?

Evet fiyat tek cd fiyatıdır. Yalnız şunu söyleyeyim ki, cd içeriğini gördüğünüzde 60 tl'nin bu cd için çok çok ucuz olduğunu göreceksiniz. Cd içerik olarak binlerce tl'lik kursların içeriğine eşdeğerdir.

Burada forum yöneticilerimizden Emrah bey cd'mizi incelemiş ve çok beğendiğini bize bildirmiştir. Aynı zamanda kendileri görüşlerini bu başlık altında bildirmişlerdir.

Biz iddia ediyoruz ki içerik olarak şu anda böyle bir PLC eğitim materyali bulunmamaktadır. Memnun kalmazsanız paranız iade ediyoruz.

NOT: Her PLC çekilişinden sonra çekilişe katılanlara özel 40 TL'den iki günlük satış yapılmaktadır. Çekiliş 16 martta sonuçlanacaktır. Saygılar.

3. PLC EĞİTİM CD Çekilişine aşağıdaki linkten katılabilirisiniz
https://www.kontrolkalemi.com/forum...292-3s7-200-plc-egitim-cd8217si-cekilisi.html

kampanya!
29 mart-15 nisan arasında plc eğitim cd'miz sadece 40 tl'dir.

arkadaş 20 mesaj sınırlaması olduğundan dolayı özel mesj atamıyorum. yukarıda belirttiğin kampanya tarihi geçmiş ama hala o fiyattan alma şansımız var mı ?

Evet 40 tl devam ediyor mu acaba?
Bir de sanırım temel plc den başlıyor, sadece ileri anlatımın olduğu ayrı bir eğitim cd si mevcut mudur?

Evet 40 tl devam ediyor mu acaba?
Bir de sanırım temel plc den başlıyor, sadece ileri anlatımın olduğu ayrı bir eğitim cd si mevcut mudur?

Evet devam ediyor. Yalnız şu an sitemizde yenileme yapıyoruz 1-2 gün içinde tekrar yayına girecektir. Saygılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…