Türk Tankı Altay

ya bi tank 78.5 ay sürermi? ???
yazik yaf hem dünyanın parasini al hemdee
bu kadar geciktir
antepe gitsinler ne istiyorsanız söyleyin adamlar yapsin
hemde cabucak ;D
neyse genede bu atilmiş büyükbi adimdir

bence çok geç bile kalındı şimdiye kadar çoktan yapmamız lazımdı :-\

tenebres ' Alıntı:
600 mühendis bu projede çalışacakmış. Belki aramızdan arkadaşlarda vardır. kim bilir?
evet aramaızda arkadaşlar varsa konu hakkında görüşlerini almak isteriz...

Ben bu konuyu 1999 yılında duymuştum. Otokar o yıllarda polis ve ordu için kobra, zpt benzeri
araçlar üretiyordu ve tank konusuda gündemdeydi. Otokar normalde minubus üretir, özellikle
izmirliler bilr şu izmirin mavi minubusleri. Şimdi o fabrikada tank üretilecek, uzun soluklu biriş
tabi yani işin temeli çok daha eskilere dayanıyor.

arkadaşlar herşey güzel ama motoru kim yapacak motor problem....

Otokar'da çalışmalar başladı. İyi bir proje olacak gibi. İyi hazırlanıyorlar. Sanırım SEE Harness programını kullanacaklar elektrik projelerinde

Bİr Ülkenİn baŞarisi mÜhendİslerİnİn becerİsİ İle sinirlidir

arkadaŞlar bence bİz bu Ülkede yenİ yenİ Çok sÜper mÜhendİsler yetİŞtİrmeye baŞladik....

3 degil 10 milyar dolar olsun hocam isterse yuzlerce cikacagina 10 tane ciksin ama bizim olsun gecde olsa guzel bi proje bize onceden satanlar paracalarini bizlerden alip toplayip susleyip geri bize satiyolardii ama buna bi dur demek lazimdi iyi oldu bence
///
biz bi savasa bi ulke disina operasyona cikacagizda yabanci devletler cikamazsin dur diyolardi cunku ondan satin almisizyaaa oyuzden miss onlar yapmis cunkuuu
dedim ya 10 tene olsun isterse ama bizim olsun onlardan daha iyi olacagina eminiom ben yeterki ulkemisizin insani ezmesinler yoksullastirmasinlar hakkini yemsinler ellerinden geleni fazla fazla yapacaklarini bunu tum dunya bilmekte ve korkmaktadirlar. buyuzden kafamizi kaldirmak istetmiyolar

tanklar artık sehir içi çatışmalarda yarıyor...avlanması en kolay savaş makinanı ..20-30 yıla kadar zaten savaşa cıkmayacak bu makinalar. bence biraz gereksiz olmuş bu paraya ...en azından dışa bağımlığımız olmayacağı için gec kalınmış diyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…