TDA-7265 Devre Arızası

Dediğiniz gibi baştaki ve sonda ki bacakları birbirine bağladım ancak ses seviyesi aynı hiçbir değişim yok

Sadece bastaki ve sondaki degil araki tum in leri outlara birleştirmek lazim.

Eger sorun volume konteol entegresinde degilse giristen itibaren sinyal izlemek lazim. Siz tum inleri outlara birleştirin

Birde ses kaynagi olarak ne kullanıyorsunuz?

Bu devre premierin 5+1 Anfi Devresi

Benim altından kalabileceğim bir arıza değil bu anlaşılan ben devreyi tamire verdim bakalım adamdan detaylı bir şekilde sorunu ve çözümünü isticem aldıktan sonra buraya hangi parçaların sebep olduğunu çözümünü detaylı şekilde anlaticam aynı sorunu yaşayan olursa yardımcı olmak adına sizlere de çok teşekkür ediyorum emeğinize sağlık

Bu konuda daha önce forumda ayni sorunu cozume ulastirmistik

Eyvallah reis tamircide ki malzemeler ile dediğin gibi entegreyi by pass ettim ve ses her seferinde son güç de verim alıyordum fakat kızarmış olan direnç bu sefer yandı sanırım yüksek güç de olduğu için bende entegre yi ve direnci komple değiştirdim şuan ısınması ve çalışması gayet iyi hiçbir sıkıntı kalmadı, Emeğin için çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun reis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…