tek hat şeması

cascas001

Üye
beyler staj defteri için hazır tek hat şemalarına ihtiyacım var auto cad olmasın elle çizicem kompanzasyon dagıtım asansör ag yg og sayaç v.b panaolaraın tek hat şeması lazım yardım.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
beyler staj defteri için hazır tek hat şemalarına ihtiyacım var auto cad olmasın elle çizicem kompanzasyon dagıtım asansör ag yg og sayaç v.b panaolaraın tek hat şeması lazım yardım.

Stajı nerede yaptıysan o işletmeyle ilgili bilgileri koyman daha doğru olur aksi taktirde stajı bir tesiste yapmanın bir anlamı kalmaz. Çizim autocad'de olunca bakarak elle çizilemiyor mu yoksa pc'de autocad mi kurulu değil ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…