Teknik Eğitim Fakülteleri İle İlgili Gelişmeler!

ne olarak değişmiş adını acık olarak yazarsan daha iyi olur arkadaşım

Tam olarak bölüm artık mühendisliğe döndüğünü fakat yök bu aralar toplantı yapıcak dedi siz rahat olun seneya mühendis olcaksınız dedi bende kesinmi hocam dedim kesin dedi kesin olmassa sizi ümitlendirmem dedi ve 4 senedir hocam bizi bilgilediriyo hiç bu kadar kesin konuştuğunu görmemiştim...şunuda ekleyim hemen mezun olmaya bakın diye bizi bi kaç kere uyardı.Bende mezunlarla ilgili nette bi bilgi yok dedim, hocamda bana onlar nolcak siz mezunsunuz size mühenislik yokmu dicekler dedi illaki onlar içinde bişeyler düşünüyolardır dedi....

pardon böümün teknoloji fakültsi olarak değiştiğini söyledi...

arkadaşlar yökün 20/11/2008 Genel Kurulu toplantısının amacı TEF'lerin sorunları değilmiydi yoksa benmi yanlış biliyorum...

bende 10 yıldır öğretmenlik yapıyorum ve bu kararın mesleki teknik eğitimin önünü açacağını hatta ülke teknolojisine emek ve işgücüne rekabet getireceğine inanıyorum.

HAKLISINIZ HOCAM BİRDE BUNA O BAŞTAKİLER İNANSA.....

arkadaşlar bu işler ütopyadan ileri şimdilik gitmez ama sizler iyi niyetinizi muhafaza edin. ben de tef mezunuyum ama proflar, doçlar ha bire sıkıp duruyolar maksat öğrenciler ders çalışsın. şu anda tef sınıfını herkes geçiyo eğitimde tabana vurdu.

mustafatemel ' Alıntı:
arkadaşlar bu işler ütopyadan ileri şimdilik gitmez

sayın mustafa temel

ilk olarak gelişmeleri takip edin, daha sonra yorum yapın lütfen. ne zamandır bu konuyu takip ediyorsunuz da bu gelişmeleri ütopyaya benzetyorsunuz...

Sayın İlizyonist,
Hangi okulda okuyorsunuz aceba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…