telefonlar hakkında

merhaba arkadaşlar.ben yeni girdiğim işyerinde dün bir telefon bağlantısı yaptım.hat masanın başına kadar çekiliydi.kabloları bağladım ve telefon çalıştı.benim sorunum bu noktadan sonra başladı.ben bu telefonun numarasını nasıl bulacağım.telefon santrallari konusunda fazla bir bilgim yok.kısaca bu konu hakkında açıklama yaparsanız sevinirim.

Operatörü arayarsak (0) kaç numaradan aradığını ögrenebilirsin.Eğer küçük bir santral ise telefonun ahizesini kaldırdığında santral üzerinde kaç numaralı abonenin ledinin yandığına bakarak kaç numaralı abone olduğunu öğrenebilirsin.

sekreterlik gibi bir yerde görüntülü özel telefon varsa orayı arayarak öğrenebilirsiniz.biz hat değişikliği yaptığımızda krone kutusunun kapağına yazarız.seyyar test telefonu ve telsiz telefon yardımıyla arayıp deneme yanılma yöntemini deneyin tek tek.atıyorum o civarda 140 ile 160 nolu telefonlar varsa bu numaralar arasında deneyin 141 142 143 144 gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…