TEMEL ELEKTİRİK PROGRAMLARI

slm forumda aynı konu üzerinden bir birin den farklı bilgiler var hangisi doğru bazen tereddüt etmekteyim bunun için benim düşüncem herkeste akıllı cep telefonları var foruma akkılı telefonlar için (kablo kesit programı-alıcının çekeceği akımı-trafonun çektiği akım hesabı) buna benzer küçük programları yüklerseniz kendi adıma çok sevinirim herkesinde beğeneceğinden hiç şüpem yok programlar küçük ama bizim gibi elektrik bilgisi fazla olmayan arkadaşlar için nerdeyse hayati önem taşımakta şimdiden hepinize tşk ederim iyiki varsınız diyorum bilginiz sayesinde ben ve çoğu arkadaş işine devam edebilmekte

androıd telefonunuz varsa, ""google play store" ye girin, büyütec resmıne basın (ARAMA) elektrik yazın

işinizi görecek bir çok proğramı göreceksiniz.

Son düzenleme:
Evet oneriniz cok mantikli hattabende soyle dusunuyorum .Mesela online devre cizip simule yapilanbazi siteler var burayada boyle bisey yapilirsa cok iyi olur cunku her zaman kendi bilgisayarimdan girmiyorum her gittigim yerde program yukle falan zahmetli oluyor hatta bende dahil bazi arkadaslar is yerindeki pc den baglaniyor.Bazi sirketler guvenlik nedeni ile pcye program yuklenmesini engelliyorlar oyuzden online programa ihtiyac oluyor.

Telefondan yazdim

EveryCircuit

Electrical Engineering 101
Electrical Calculations

SEE Electrical Calculator

Elektrotechnik

VSB Electronics
PICmicro Database
Electrodroid Pro
Electronics by WAGmob
LoLi Plot Electronics Tube Bias
120 Simple Electronic Circuit

Elektronik devre tasarlmak istiyorsan proteus veya pic yazmak isyorsanız mplab gibi programlarıda araştırın diğer arkadaşların yazdıkları programlar da çok iyi programlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…