Tesisatı nasıl çizelim ve yapalım?

Her ikiside doğru değil. Odanın buatı oda içinde olmalıdır. Kırmızı içinse iki buat konulmuş. Hem maliyet, hem işçilik hem de daha çok ek yeri ve bağlantı demektir.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ben 2 buatlı çiziyorum şimdiye kadarda tedaştan bi uyarı gelmedi

Proje çizimleri genelde kırmızıdaki gibi yapılıyor. Uygulamada ise iki buat kullanmak tabiiki mantıksız, oda içerisine konacak tek buat işin en pratik çözümü.

Pardon arkadaşlar, kırmızı olan doğru, hat oda dışından geçiyormuş, oda içinde gibi gördüm.

Ben kırmızı gibi çiziyorum ve herhangi bir sorun yaşanmadı onay konusunda.

arkadaşlar kırmızı hat doru oda dışında gecen hattan oda içndeki buata alınmiştır
ama hatın oda içinde geçse iyi olurdu. hemde fazla ek olmamış olurdu

oda içlerinde baca olduğu için oda içlerinden gitmez eğer mimari proje baca yoksa e uygulamda da yapılmıcaksa sonradan değiştirilmicekse olabilir

ama bacalar olduğu için oda içlerinden gidilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…