TeZ ÖdeVi

arkadaşlar şuan başımdan geçenm bi olayı anlatmak istiyorum ben endüstriye elektronik öğrencisiyim bitirme projem alarmlı kapı zili idi. bu ödevi kendim yapmam gerekirken ben 250- 300 tl bayıılıp kendini elektroniktçi sanan birine yaptırdım fakat ürün elime geçtiğinde çalışmıyordu dönem sonuydu tabiki malesef dersten kaldım. tekrar gönderdim ürünü elektronikçiye bu kezde ürün çalışıyor fakat çıkış vermiyordu. pek anlatamadım ama asıl anlatmak istediğim şey kendi işinizi başkalarına benim gibi 250 - 300 bayılıp yaptırmayın kendiniz yapın hocanın gözünde daha değerlidir ve cebinizi o kadar zarara uğratmazsınız. En azından benim gibi rezil olmayın şu an 3 aylık mezun olmam gerekirken hala diploma için uğraşıyorum diyeceklerim bu kadar inşallah buradan size ders çıkartabileceğiniz birşeyler yazabilmişimdir. herkese elektronik yaşamında başarılar dilerim...

arkadaşım sana geçmiş olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden. Umarım problemi çözer en kısa zamanda mezun olursun...

evet benimde bir bldcm çalıştırma ödevim var ve daha önce hiç (labda verilen direktiflere göre breadboarda yapılan devreler hariç) elektronikle çalışmam olmamıştı. şimdi tırmalayıp duruyorum bakalım nolacak...

hazırcılık herzaman kotu sonuclar dogurmustur tecrubeyle sabıttır
buyuk gecmıs olsun

Tecrübe hayatta yediğin kazıkların bileşkesidir. Okulu bitirmen için kötü olmuş ama bir şeyi öğrenmiş oldun. Kendi işini kendin yapacaksın. En yakın zamanda okulu bitirmen dileğiyle

geçmiş olsun demekten başka bir şey yok sanırım

bende bitirme projesi olarak bir evin otomasyon kontolünü almıştım arkadaşlarımın gazı ile

ve sonra beni yarı yolda bırakmışlardı anlamadığım bir işle karşı karşıya kalmışken çok şükür

şu anda o işten ekmek yiyorum 8 senedir

O işi yaparken yardım alırsın tamamda..

Senin o işi full baska birine vermen kötü olmuş.

En azından o işten anladıgını düşündüğün biriyle yapman daha uygun olurdu bence .

tecrube hayatta yenen kaziklarin bileskesidir... yapacak bişey yokk...

aynı şey yada benzerleri mutlaka bizlerin de başından gecti yada gecmeye devam edecektir önemli olan ders almasını bilelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…