Trafo yağ değişimi

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
Arkadaşlar merhaba. Og Trafomuzun yağını teste yolladım ve 26 bin de kırıldığı bilgisi geldi. 800 litre yağ 27 bin lira para yapıyor. Fikirlerinizi alabilirmiyim lütfen. Değiştirmelimiyiz yağını ? Böyle gitsek ne zararı olur ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Teşekkürler. Sayın kral kobra nında tavsiyesiyle bu işleme karar verdik. Çok saolun

26 bin kV çıkmasının nedeni numunenin doğru alınmamasından, test cihazının kalibrasyon eksikliğinden de olabilir.
Numuneyi alt vanadan kuru plastik bidonla aldım üstadım. 2 farklı yerde test ettirdim. Birisi 27 diğeri 25 çıktı. Yorumunuzu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…