Twido suite

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
yaa kardeş twidolar hakkında elinde döküman varsa ve bizimle paylaşırsan cok makbule geçer..

Ayrıca linkte bir sorun var sanırım..açmıyor maalesef

twido türkçe kullanım kitapçığı diye ararsan bir çok yerde var hangi sitede olduğunu hatırlamıyorum ama dediğim gibi çok yerde var

çok teşekkür sayende arkadaşlarımız faydalanacaktır inşallah

dosyaları indirdim. Ama burn disk diye dosya oluşturuyorum. Program kurulmuyor. Eksik bir dosya olduğunu söylüyor. Kuran arkadaşlar yardımcı olabilirler mi???

selam
Twido suite yenidir. Twido soft'un Türkçe donanım ve yazılım dökümanları mevcut.
Genel kullanılan özellikler aynı. Ama suite geçin derim. Yeni eklenen opsiyon kartlarını yeni program destekliyor. Eski alışkanlığı olanlar devam edebilir.

Program isteğiniz olursa. Bulunduğunuz bölgedeki yetkili yerlere yada bölge ofislerini arayın Otomasyon Cd sini edinin. Simulatörlü Akıllı röle,Twido suite ve Panel Programı Vijeo Designer 4,6 mevcut. ÜCRETSİZDİR.

link çalışmıyor arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim.iyi çalışmalar

merhaba arkadaşlar;
twidosuite görsel eğitim videosu olan arkadaşlar varmı,???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…