uzaktan kontrol için rf modul firması varmı tarla sulaması için

kubilay46

Üye
kuyuları kontrol etmek için rf modul firması yada cep tel ile kontrol etmek için firma ismi verebilirmisiniz arkadaşlar

sistemi kendiniz gelistirmek icin sadece rf veya gsm modul alıcagınız bir firmamı soruyorsunuz yoksa sistemi komple sizin adınıza gelistirecek firami soruyorsunuz ..

eger brinci sekilde ise sorunuz rf modulleri istambul dan karakoyden temin edebilirsiniz yok 2 ci sekilde ise forumda bircok ornegi var olmasına ragmen ben bu islerden anlamam biri yapsın bana derseniz kuyunun uzaklıgı felan gibi detayları verirseniz size bir devre cizer yollarım buradan ama yok arkadas bunu yap calıs bana calısanını yolla dersende ozaman kucuk bir ucret karsılıgı bunu yapıp size yollayabilirim

uzaktan tarla sulama için tasarlanmış telsizli kumanda var iletışım mesafesı 5 km ölçulerı televızyon kumandası kadar motoru aç kapa yapıyor anlaşildı tamam mesajı verıyor gerıye doğru daha ne olsun

tekin bey o dediğiniz cihaz ne kadarmış fiyatı? tam istedğim gibiymiş

cıhazın fiyatı 350 tl montaj harıç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…