uzaktan kumandalı garaj kapısı

Arkadaşım, sorun istemiyorsan life ve white rose hiç düşünme. Tüm dünyada kabul edilmiş ve tek işi otomatik kapı motorları olan Nice markasını tercih et. Her yerde bayileri var. Piyasanın tartışmasız en kalitelisi.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bayisi olduğum için söylemiyorum ama NİCE gerçekten en kalitelisi, yerli üreticiye destek şart ancak whiterose problemli.. tabi ürünün italyan olmasıda kaliteli olduğu anlamına gelmez, italyanlarında bir sürü süprüntü ürünü var life, daspi vs. bu ürünlerde problem konusunda whiterose'la kapışır..

GENIUS
Dünya Markası GENIUS kapınızda.. - ELEKSAN Ana Sayfa
bu firmaya bakıp incelemenizi tavsiye ederim fiyatları hem iyi hemde kaliteli yaklaşık 5 seneden beri bu firmanın ürünlerini kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım ...
whiterose(akgüller) gelince hiç konuşmaya ve de tartışmaya gerek yok tek kelimeyle rezillik...

bana kalırsa kendin yapmaya çalışma hazır kitler var
ve en adisi bile 3 yıldan önce sorun çıkarmıyor
tabiki kapının ağırlığı ve açılıp kapanma sayısı çok önemli bana kalırsa
ucuz bir marka kullan

ucuz marka al da 3 ayda bir arıza yapsın , sonra kafayı ye

evet fotosel sönsörü ve alıcı var

Herkese selam,
Asagida verdigim linkteki urun icin fikirlerinizi alabilirmiyim ? ( Kalite- fiyat )

otomatik kapi

tesekkurler..

aynen katılıyorum..

udea nın ürünlerini kullandım vede kullanıyorum tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…