UZAKTAN OG GETİRME SORUMLULUĞU KİME AİTTİR?

OG direklerine uzaklığın en az 2 km olduğu bir bölgeye yeni bir tesis kurmak için tedaştan bizim trafoya kadar olan og nakil hattının çekilmesinden dağıtım şirketi mi yoksa tesisi kuracak kişi mi sorumludur? dağıtım şirketi böyle bir talepte bulunursa itiraz hakkımız var mıdır?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kamulaştırırı açarsak, size katılım payı ödenmesini sağlayarak başkalarınada kullandırtır. İtiraz söz konusu değildir.

İmar alanı veya köy yerleşik alanı içerisindeyde dağıtım şirketi ruhsat durumuna göre gerekli yatırımları yapmak durumundadır . Ruhsat yoksa og çekseniz trafoda koysanız enerji verilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…