V carve desenli saat rölyefi

X- ve Y- dediğinde nasıl hareket ediyor makinan. Motor output sseçeneklerinden X ve Y DirLow action ters çevirirsen düzelir...

Anladim abi o zaman terse çalışıyor makina yani sipndle felan geriye gidiyor onu dir low yapip limitten geri duzeltsem olur mu soft limit ayar yerinden bi daha ileri çevriliyordu yanlış hatırlamıyorsam

Hiç işleyen olmadı mı rölyefi ? Olduysa bi aç fotograf yükleyiniz.

Sormayın abiler hayata tutunup iş bulmaya çalışıyoruz. Kpss çalışmaları felan derken pcye hiç oturamaz olduk nasılsınız iyidirsiniz inşallah?

Bu ara kafama takılan yeni şeyler var ama zaman bulamıyorum. Elimizden geldigince milli savunma firmalarımız için tasarım yapıp fikir vermek gibi ek şeylere de yönelmek istiyorum. Fnss tasarımları hoşuma gitti. Burada birçok teknik bilgisi olan abilerimiz var gerçekci olacak şeykilde o firmalara tasarımlar yapsak mı forumca. Öneri niteligi taşıyan şeylerden bahsediyorum. Oradaki mühendislerimize fikir verecek çalışmalar olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…