Vectric Aspire-Vcarve Pro-Cut2D sevenlere

Vetricler diğerlerine göre daha hesaplı gibi. ama kombin çok. eğer kullanmayı başarabilirsemi cut2dyi almayı düşünüyorum ben de.

Aspire artık Alphacam'in bir parçası. Distrübütörü BSA olması lazım...

......................................................................................................................................

Son düzenleme:
Vectric leri karşılaştırmak için :

Products - Software Comparison

Alphacam ile kurulan kısımları var ama çok oldu kullanmayalı hatırlamıyorum. [MENTION=218180]ramerturk[/MENTION] arkadaşımızın bilgisi bunu açıklıyor.
Kendi sitesinde yenisi değilde upgrade fiyatları var.

Vectric Store

Bu tip programlar cad ve cam olarak her ihtiyaca cevap vermiyor maalesef.
Ancak özelleşmiş menüleri ile kabartma resim işleme gibi işlerde kolaylık sağlıyor.
[MENTION=218180]ramerturk[/MENTION] un dediği gibi alphacam için :

B.S.A Bilgisayar ve Yazılımları - Kitchendraw, Alphacam, Opticut, Optinest, Polyborad, Upvc Designer, Pro f2

Bildiklerim bu kadar..

Son düzenleme:
Aspire 4.0 full .İhtiyacı olan özelden mesaj atabilir.. içerisinde uygulama örnekleri, 2D ve 3D çeşitli vektör,hazır kalıplar ve eğitim için örnek uygulama videoları mevcuttur..

Artcam 2013 pro paketi lisansı haftasonu alan bir arkadaştan öğrendim 8.000$ imiş. Aspire vectric sürümünün lisanslı fiyatı nedir acaba bilgisi olan var mı.?

antalyanın ilçesinden 1 kaç saatlik ders alabileceğim cnc routerci varmı . genelde kimse istemiyor

not : ücreti 10 kg muz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…