Vestel Bio Plus Sorunu?

Merhaba

Vestel klimada şöyle bir çalışma gerçekleşiyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Isıtma konumunda çalışırken birden kapak otomatik olarak kapanıyor. Önde ki led ısıtmayı gösteren yanıp sönmeye başlıyor. Derece yazısı aynen duruyor. Kompresör kısmıda duruyor. Bir müddet sonra kapak açmadan kompresör tekrar çalışmaya başlıyor. Kumanda dan kapatıyorum. İç ünite kapanıyor fakat kompresör çalışmaya devam ediyor. Tekrar açıp kapıyorum bu şekilde komple kapanma gerçekleşiyor.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan düşüncelerini bekliyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
aynı sorunla bende karsılşastım servis garanti döneminde kartı degistirmis sorun yine gecmemiş sebeb ne olabilir

Merhaba
İlk önce cevaplar için teşekkür ederim.
Sayın raporsuz, epromda program hatası demişsiniz.Yukarıda ki yazıyı yazalı yaklaşık bir hafta oldu. Her akşam devamlı çalıştığını düşünürseniz bu süre zarfında aynı olayın tekrarlanması 3 veya 4 kez gerçekleşti. Sonuç programdaysa her çalışmada bunun tekrarlanması gerekmiyor mu?
İlginize teşekkür ederim.

iç ünitedeki sensör gurubunu deıstırmen sorunu duzeltıcek

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Geri