Vestel Nature Plus 9000 btu E7 Hatası Yardım

merhaba, bende Vestel Nature Plus 9000 btu klima var, ekranda şu an E7 yanıp sönüyor, servis 3 gün sonraya randevu veriyor, benim manuel yapabileceğim bir şey var mı?

Bu cihaz için arıza kodları var mıdır, varsa kumandadan pilleri çıkartıp derece alçalt yükselt tuşlarına bastıktan sonra kodlar nasıl hangi sıraya göre girilir, yardımlarınızı rica ederim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
pilleri çıkartıp tekrar takınca ve aynı anda artı eksi tuşlarına basınca kumanda sıfırlıyor, fakat bundan sonra hangi kodu nasıl girmeliyim bilmiyorum hocam.

pilleri çıkartmadan arı ve eksi tuşlarına basıp denedinizmi?
pilleri çıkartıp tekrar takınca ve aynı anda artı eksi tuşlarına basınca kumanda sıfırlıyor, fakat bundan sonra hangi kodu nasıl girmeliyim bilmiyorum hocam.

aynı e7 kod hatası sorunu bendede var bu arız kodu bilen varsa yazsın lütfen

tskler........

vestel comfort klima E7 SİNYALİ VERİYOR.hafıza kart silinmiş sanırım....geri yükleme yapmak için yardım edermisiniz lütfen........çok üşüyoruz.....

Tum klima ariza kodlarimna bak fabrika ayar kodlari bolumunde bula bilirsin.Btuya goredir

Forum istatistikleri

Konular
128,986
Kullanıcılar
451,188
Son üye
Yusuf Akyüzz

Yeni konular

Geri