Vidalı Mil Tedariği Yardımı

onecrazy

Üye
Arkadaşlar Merhaba;

Kendi CNC Router'ımı yapmaktayım ve bunun için vidalı mil arayışı içersindeyim. Bu konuda uygun fiyatlı 16*5 hatveli vidalı mili bulabileceğim adres gösterebilirmisiniz. Bu arada ben Bandırma'dayım.

o tür malzemenin en uygun kaynağı anteptir veya istanbul hırdavatçıları galata köprüsü civarında olması gerekir
veya googleden arama yap cnc torna sayfalarına gir ve onlarla iletişime geç

arkadaşlar bunun merkezi istambuldur.

bir sürü firma var. bilyalı mil diye arattığınızda çıkar.

hwin var ucuz olarak. firma ismi vermiyorum ama bulursun birşekilde gugul emmiden

Bu tür malzemeyi dışardan getiren iki firma var. Geri kalanlara malzemeyi dağıtırlar. Dolayısıyla ana dağıtıcılar dışında satınalmaların enaz %10 zamlı olacaktır. Bu iki firma karaköyde, gogle aramasında sana yardımcı olur. Ellerinde GTEN mil ve somun var. Millerle beraber katalog iste. Sitelerinde fiyat listesi var ama peşin ödemede iskonto yaparlar. Satınalmayı bir firma üzerinden yaparsan avantajları görürsün. Hatta fiyatlarda kur avantajınıda göreceksin. Doları 1,3 ün altına çekmeleri mümkün olabilir
GTEN ler hassas bir işçiliğe sahip. Ayrıca aşınma ömürleride bir hayli yüksektir. Millerin içi yumşak dışı sertleştirilmiş olduğundan kolay kırılmazlar. Bu özellik çok önemlidir. Dışardan mil yaptırırsan bu mili tekrar indüksiyonla sertleştirip yeniden hata düzeltmeye girmen gerekir. Bu açıdan markalı ürün almanı tavsiye ederim. 1605 ler 60 TL/m civarı fiyatta olması lazım. Gerçi son siparişimden bu yana 1 sene geçti. Bilyalı somun olarak farklı tercihte bulunabiliyorsun. Eğer deneyimli değilsen somunları monte ederek göndermelerini istemen yararına olacaktır. Milleri uçları işlenmiş şekilde almak istemem ayrıca faydalı olur.

Merhaba

1605 alman malı veya uzak doğu vidalı mil tedarik edebilirim.
Bana info@ltteknik.com adersinden ulaşabilirsin.
Musa YOLDAS

arkadaşım madem amator bi cnc gijon al hırdavatcılardan birde ona uygun somun al 2 adet birde yay rondel iki somunu öyle ayarla ki hem sabitlensin hemde adımları tutarak milin üzerinde boşluksuz dönsün toplam maliyetide 10 tl yi geçmez sana

Ben burayı tavsiye ederim

Birlik Rulman veya doğa rulman iki firmada karaköyde ve türkiyede ben CNC yapan firmalar bu iki fir ile çalışırlar

Merhaba,

Eğer 16x05 vidalı mil ihtiyacınız halen devam ediyorsa, Redomayer Makina ve Otomasyon olarak somun: - 60.-USD/adet ve mil: 50.-USD/metre - (+KDV) olarak stok teslim edebiliriz. Detaylı bilgi için 0212 549 80 32 veya REDOMAYER MAKİNA VE OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 2009 Copyright FM web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

İyi çalışmalar
Özer KOÇ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…