Visual Basic 6 (952 Sayfa türkçe)

sağol dostum böyle kaynaklar her yerde bulunmuyo :

arkadaşlar, programlamayi öğrenmeni̇z si̇zi̇n i̇çi̇n çok faydali...
ancak si̇ze bi̇r abi̇ tavsi̇yesi̇ (eğer kabul ederseni̇z tabi̇i̇) vb6.0 dan sonra vi̇sual studi̇o 2005 (8.0) çikti, şuanda vi̇sual studi̇o 2008 yolda...lütfen kendi̇ni̇zi̇ yeni̇leyi̇n...6.0 a takilmayin. belki̇ 6.0 da bulabi̇leceği̇ni̇z döküman sayisi çok fazla ama kendi̇ni̇zi̇ bi̇raz zorlayin. ve çağin gerekti̇edi̇ği̇ şeylere yöneli̇n.si̇stem ve kodlar kendi̇ni̇ yeni̇li̇yor....

size katılıyorum.6 öldü.MS desteğini çekti.oldschool arkadaşlar 6 da ısrarla devam ediyorlar.herkese ilk öğrendiği kolay gelir.

gerçek ten de öyle arkadaşlar her nekadar birbirine benzese de yenilenmek en iyisi
gelişmenin tek yolu budur zaten
bu arada paylaşım için teşekkürler sn yattara

teşekkür ederim faydalı bir döküman

paylasım için sagol kardes. ayrıca arkadaslar yanlış anlamayın ama bütün programlarda old. gibi bi önceki sürüm olmadan bi sonraki olamaz. pascalsız c,c olmadan c++ vs. olmazdı. önemli olan öğrenmek. birisini iyi örenirsen hepsini öğrenebilirsin.

Saol kardeş yeni indirdim.Kapsamlı bir kaynak gibi duruo.Eline sağlık

Merhaba Visual Basic 6' le ilgili kaynak arıyordum tam istediğim gibi bir kaynak buldum çok teşşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…