water jet plazma uygulaması

unıfeb_34

Üye
ben cnc konusunda yeni sayılırım ama bi hevesle mekanik sistemi tamamlama asamasına geliyorum ilk etapta amacım mermer yada ahsap üzerine işleme yapmaktı fakat şimdi su jeti kesim tezhahına cevirmeyi düsünüyorum fakat dedigim yakın zamanda sistem hareket etmeye baslicak ama su jetini nerden temin edebilirim fiyat konusunda bilgisi olan arkadaslar varsa yardımlarını beklıorum bıde tecrubeli arkadaslar lazer mı water jet mı hangisi daha hesapli olur...

su jetide lazerde bu iş için kullanılan en pahalı yöntemler. Su jetiyle ilgili ayrıntılı ama ingilizce olan dökümanı burdan bulabilirsin http://engr.smu.edu/rcam/research/waterjet/par9.html almaya alınmaz yapmaya yapılmaz bi sistem 4000 bar basınç özel su kuartz parçaları bunların hepsini bir araya getirisen imal edebilirsin. Ben bi kere sujetiyle parça kestirticektim toplam 3 metre kesim yolu olan bi parçaydı 850$ dedi adam bende ordan koşarak kaçtım

merhaba ,

detaylı bilgi için Waterjet Market

KMT waterjet Cutting pompa , FLOW waterjet Cutting pompa, PROJET waterjet Cutting pompa, WSI waterjet Cutting pompa , KMT waterjet yedek parça , PROJET waterjet yedek parça , FLOW waterjet yedek parça, WSI waterjet yedek parça , KMT waterjet Bakım , PROJET waterjet bakım , FLOW waterjet bakım, WSI waterjet bakım ve KMT waterjet servis , PROJET waterjet servis, FLOW waterjet servis , WSI waterjet servis , KMT , PROJET , FLOW , WSI waterjet ( su jeti , sujeti ) spare parts için İlgili her türlü sorununuzda (su jeti waterjet – bakım , onarım , yedek parça , servis ) Waterjet Market olarak uzman teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…