Windows 8 internete düştü!

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Windows 8 kurulum dosyası internete sızdı.

İstanbul- Windows 8'in piyasaya çıkma tarihi yaklaşırken, işletim sisteminin 64-bit Yayın Önizleme - Çince sürümü torrent'e sızdırıldı. 3.34 GB'lik dosya sadece Çince, diğer bir deyişle İngilizce sürüm henüz sızdırılmış değil.

Sürümün sahte olup olmadığını kontrol eden meraklılar, forumlarda kurulum dosyalarının gerçek olduğunu, dosya boyunun gerçek sürüme uygun olduğunu ve sistemi başarılı bir şekilde kurabildiklerini doğruluyorlar.

Böyle yasal olmayan bir sürüme bağlantı vermemiz doğal olarak mümkün değil, ancak Windows 8'i takip eden Twitter üyeleri içinde bir arama yaparsanız dosyalara ulaşmanız mümkün. Tabi eğer Çince Windows 8'in nasıl göründüğünü merak ediyorsanız.

31 Mayıs 2012

Alıntıdır.Kaynak: Cumhuriyet Portal

6 aydır preview.
Parmaklamaya müsait sistemler düşünülmüş.
Klasik menüye alışanların işi zor.
Win7 nin başarısı uzun zaman vazgeçilmez yapacak gibi.
Ama her seferinde olduğu gibi alışınca eskiler çöpe.
6 ay hatta daha uzun süre önce denemiştim.
Bir çok çizim ve elektronik programını çalıştıramayınca vazcaymıştım.
Merak edenler mydigitallife forumlarına bakabilir...

sanıırm sonu vista gibi hüsran olacak hala xp den vazgeçemeyenler var haksızda değiller herkes mükemmel sistem alamaz ama iyi bir işletim sistemi de bedelsiz olmaz türkiye gibi bir yerde biraz zor bu nasıl bir yerse 100 lira olan bir mal burada daha gümrüğe girerken 300 400 oluyor

windows 7 suanda gercekten iyi. bence windows 8'e gecis uzun zaman alicak gibi

internete sızar durur.. daha geliştirlecek çok şeyi var gibi win 8 'in..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…