X5 kombi sayaçtan süzme saat yaptım yardim lazim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İlave not :
Sayac akım trafosu ucla
rını girdiğin termınalde , köprü varsa (eskı mekanık sayaclarda olur,) onu sök. oradan akım trafosunun baglı oldugu faz dan baglantı yap.
Hocam sayaçı daha önce almıştım direk bağlantı semasindaki gibi N olmadan bağladım fakat 5A çalışıyormuş böyle şimdi akım trafosu çıktı ekstra dan. Şuanda pişmanlık içerisindeyim. Resimdeki trafoda 3 adet alıyorum Uygunmudur acaba.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230130_122916_sahibindencom.jpg
    67.6 KB · Görüntüleme: 12
Ben bu ürünleri satın aldım onların elektirikcisi sorun olmaz demiş Şimdi meselem bu şekilde bağlayınca N kullanacakmıyım tezgahim 3 farz 380v Daha önce direk bağlantıda N kullandım ve yüksek akım uyarısı verdi. Bağlantı şeması olarak bana yardımcı olursanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…