XBTG 2110 adresleme

zehirmen

Üye
Arkadaşlar benim derdim şu kısaca
XBTG 2110 telemecanique op. var kendi programından (Vijeo Designer) switch ekliyorum adresleme olayını beceremedim bilen arkadaşlar için IO manegerden ModbusRTU01 [COM01] İ seçtim. onun altında
Madbus Equipment çıktı. (heralde buraya kadar sorun yok) sonra switch ekliyorum ondan sonrası için
yardım talep ediyorum bi de PLC twido plc de değiştirmem gereken ayarlar varmı.
saygılar.......................................................................

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
selam dostum o programı eklede bakalım.bulunur herhalde sorun olmaz.

yenilmez kardeşim mail adresini verirsen mail atayım olayı çözünce paylaşırız

navigator penceresinden modbus equipment01 i tıkla ve property inspector penceresinde gelen configration butonuna bas açılan "equipment configration " diyalog penceresinden iec61131 kutusunu işaretle. bu sorununu çözebilir. ayrıca parity biti yanlış hatırlamıyorsam bu grafik panelde "none" olmalı. programın default ayarında parity bit "even" seçili. datasını denetlersen sorun yaşamazsın. kolay gelsin. twido da hiçbir ayar değiştirmene gerek yok.

arkadaslar elımde twıdonun TWDLMDA20DRT modelı var program yazdım panel olarak'da telemekanık XBTG2220 modelı var ıkısını haberlestırmek ıstıyorum aradakı haberlesme kablosunun baglantıları konusunda yardımcı olursanız tesekkür ederim

selam arkdaşlar bendede bitane Megalis xbtg 2110 var.Anma enerji verdiğimde hata veriyor ve sistemi açmıyor,,mişey uyuşmuyor diyor insitallation filan diyor
donanım platformu filan diye.. bana yardımcı olursanız çok sevinirimm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…