Xiaomi dikey süpürge bataryası yenilenir mi?

Öhlins

Üye
Merhabalar Xiaomi Trouver Power 11 dikey elektrikli süpürgem var, bataryası bitti ve yedek parça olarak batarya bulamıyorum. İstanbul Karaköy'de pil satan dükkana götürüp pil değiştirmek istedim fakat bu bataryaların devresinde timer var değişse de çalışmaz dediler. İnternette bu tür cihazların sorunsuz pil değişimi yapıldığı bir ilan görmüştüm fakat bir daha bulamadım. Sizlerin bildiği bu tür cihazların batarya değişimini yapan birileri var mı acaba?

Ekli dosyalar

• 1727203917027737873469543902962.jpg
    330.2 KB · Görüntüleme: 12
Konusunda uzman arkadaşların yorumlarını beklemeniz .

Bu konu ürün gibi batarya ile çalışan cihazları mümkün olduğu kadar tercih etmemeye çalışmanız .
Bazı firmalar pil değişimini önlemek için özel devreler kullanıyorlar .
Batarya değişinde özel devre ( proğramla ) yoksa batarya değişimi sorunlu olmaz .

Yani ustam matkap, spiral gibi cihazlara bakarken özellikle elektrikle çalışana bakarım bu farklı bir durum oldu bataryası zayıflayınca arkadaşım batarya alırsan kullan diye vermişti 7-8 ay önce, şuraya götürsen bakarlar bunlar yapabilir diye tavsiye edeceğiniz bir yer var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…