XP güncelleştirme mesajları nerede?

Merhaba,
XP nin otomatik yaptıgı güncelleştirme sonrası sağ alt taraftaki anımsatıcı olarak cıkan mesajları nedere depoladığını veya tuttuğunu bilen varmı?

Tşk.

Denetim masası, windows update, ( başlat menüsündede olabilir ) yapılan güncelleştirmeleri geçmişe doğru görebilirsiniz,...

Yapılan güncelleştirmeletri görüyorum.Benim sormak istediğim her güncelleme veya update sonrası sağ altta küçük bilgi kutucuğunda görünüp kaybolan mesajları sormuştum.

denetim masasından güvenlik merkezinin içinden güncelle den yeniden tarama yaptınmı çıkar...

Teşekkürler. Aradığımı buldum. Denetim masası altında yönetimsel araçlarda olay görüntüleyicisinde olup biten herşey var.

bendede, iş yerimde ve evde kullanmakta olduğum 3 adet pc de, her kapanışta beni sinir eden güncellemeler 1 veya 2 aydır yok.
birilerinden, aslı varmı bilmem microsoft artık xp desteklemiyor diye duydum.
konuyu bilen arkadaşlar varsa bizi aydınlatırsa memnun oluruz.

xp yi desteklemiyor diye birşey yok.. artık win 7 yi çıkarttı ona yatırım yapıyor.günleştirmeler driverlar.destekler hep win 7 den yana. şimdi xp almaya çıksan lisanslı bulmazsın heryer win 7 kaynıyor. bir nevi microsfot xp yi üretimden kaldırdı diyebilirsin ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…