Yüksek Gerilim Doğrı Akım ile ilgili yardım !!!

angora

Üye
merhaba arkadaşlar benim tez araştırmam vardı bununla ilgili sizlerinde elinde kaynak varsa paylaşmanızı rica ediyorum. konumun ismi ise Yüksek Gerilim Doğru Akım(High Voltage Direct Current)'ın iletilmesi,dağıtılması ve üretilmesi .bu konuyu internette araştırdım çok fazla bilgiye ulaşamadım kütüphanelerdeki bilgilerdede ingilizce kaynak olarak karşıma çıktı.benimde ingilizcem zayıf olduğu için şuan bu ingilizce kaynakları yedekte bıraktım türkçe kaynak bulana kadar, sizlerinden elinde bu konu ile ilgili türkçe kaynak var ise paylaşırsanız sevinirim.saygılarımla.....

Aynı konuyu ben de arıyorum, yüksek gerilimle enerji iletimi hakkında elinde kaynak olanlar paylaşabilirlerse çok makbule geçer. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar yüksek gerilimin iletilmesinde doğru akımın kullanılması ile ilgilimiydi konu tam anlamadım anlatırsanınz yardımcı olabilirim...

İşinize yarayabilir.Kaynağını bilmediğim için,maalesef açıklayamadım.

Ekli dosyalar

• HV-DC 1.rar
    582.8 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…