yat elektrik elektronik donatım ustasıyım

anadolu yakası ve sair yerlerde yat yatch ile ilgili firma sahipleri yat yatch sahipleri ve işim ile ilgili elektronik elektrik mekanik makina cihaz haberleşme aydınlatma servis Bakım tamir kontrol işleri yapabilecegim kişi ve kuruluşlar ile kısa süreli veya daimi olarak çalışabilecegim konum arıyorum
Sunuyorum yat elektrik tesisat ve diger sanayi elektrik işleri ile ugraşıyorum 1988 ve 1992 arası daki gittigim elektronik kurs bilgim ilede elektronik elektrik alanında sorunsuz bir şekilde çalışmaktayım numarinede ve ataköy tekno marinde yat elektrik elektronik ustası olarak çalıştım yapabildigim işler ise yat yatch ların omurgadan bitimine kadar olan elektrik elektronik donatım işleri yat yatch ların tamir bakım servis kurulum kontrol işleri ve mesan jeneratördeki aldıgım bilgi ve teccübe ile jeranatör bakım kontrol servis ve manuel ve otomatik kullanım pano tesisat işleri yapıyorum aydınlatma olarakta magaza ve diger işletmelerde kullanılan aydınlatma işleri yapıyorum güneş enerji sistemelrindede kurulum arıza tamir bakım işlerini yapıyorum özellikle genel elektrik elektronik cihazlardaki sistematik olarak nasıl çalıştıgını bildigim için sorunsuz olarak çözüme ulaşırım yat yatch ve bina uydu ve kapalı devre kamera sistemlerindende bilgim vardır arar iseniz konular ile bilgi verebiirim saygılarımla feyziulukaya 05326112299 05526112299

Forum istatistikleri

Konular
129,076
Kullanıcılar
451,362
Son üye
alp2234

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri