Yazılım şirketine katılmak ister misiniz?

Merhaba Bizimle beraber bir yazılım şirketi açmak isteyenleri ekibimize dahil etmek istiyorum.

3 Web programcısına ihtiyacımız var.
Ekibi toplayıp belli bir yere ofis açacağız ve oraya taşınacağız. Hep beraber büyük bir web sistemi kuracağız! Facebook, Twitter, Instagram, ask.fm gibi ama yeni bir sistem olacak ve sıfırdan yazılacaktır. Gerçek bir yazılım şirketi gibi hep beraber ve planlı bir şekilde hareket edeceğiz. Şirketin bazı kurallarıda var olacak kısacası okul hayatındada sıkılmış programcıların artık yazılım işine atılma şansını bu şekilde değerlendirmesi ve bize katılması diyebilirim. Proje bitiminde sponsor bulup belli bir yere geleceğimize inanıyorum. Çalışmalarımızı yaparken belli kitaplar ve kod editörlerinden yararlanacağız gerçek bir şirket gibi hareket edeceğiz. Katılan herkesin şirket için belli bir katkısı olacaktır ama herkesin şirkette belli bir hissesi olacaktır. Bu süreç içinde okullarını bırakmak istemeyenler açık öğretime geçebilir veya eğitim hakkını dondurmayı tercih edebilir. Eğer başarırsak hayatımız kurtulur eğer başaramazsak okullarımıza geri döneriz. Büyük ihtimal başaracağımıza inanıyorum. En iyi kitaplar ve ekip ruhu ile başaracağımıza inanarak çalışırsak. En az 16 En fazla 19 yaşında olmanız gerekir. Şuanda 1 CEO 1 CFO 2 Grafik tasarım olmak üzere 4 kişilik bir ekibiz. Web programcılarımızı bulduktan sonra ofise taşınacağız. Katılmak isteyen kişilerin Otomasyon"https://www.facebook.com/emreayas666"]CEO[/URL] ile iletişime geçmesini bekliyorum. Kötü yorumları kendinize saklamanızı rica ediyorum. Konunun tek hedefi gerekli kişileri bulmaktır. Bulmamıza yardımcı olabileceğini düşündüğün için kontrol kalemi ailesinede teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…