Yeniden düzenleme

dgnytm

Üye
iyi günler arkadaşlar ilk başta elektronik adına hiç bişi bilmiorm gibi bişi anca lehimdi fln :d geçen sene oyun için bi aparat almıştım bu aparat klavye görevi görüyo yani nası diyim belli aralıklarla tuşlara basıo . durmadan 3 sn 8 e sonra 1 kere 7 ye basıyo gibi. şimdi bu aparat benim işime yapamıyo ve bunun bastıgı tuşları ve zamanlamasını değiştirmek istiyorum acaba yardımcı olabilicek varmı ?
üstünde PIC16f628A bulunmakta ayrıca 2 tanede p521 optocoupler var üstünde . yardımcı olabilicek varsa çok makbule geçer geçen sene şuncagıza 50 tl vermiştim kopedal diede geçiyo adı belki bileniniz vardır.

knightmi oynuyorsun sn.anladığım kadarıyla sen bunun minör yaparken daha seri olmasını istiyorsun
bunnun için bunun yazlımı lazım

tamamen programsal olarak değiştireceksin anladığım kadarıyla oturup yeniden yazacaksın 16f628a yı hee birde bilgisayarla haberleşmeside cabası kolay gelsin.

arkadaşım senin işn bayağı zor.bunu buradan kimsede yazmankal uğraşacağını zanletmiyorum.Kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…